Уряд вніс до Ради законопроєкт про неповернення ПриватБанку колишнім власникам

Уряд вніс до Ради законопроєкт про неповернення ПриватБанку колишнім власникам

Кабінет міністрів України зареєстрував у парламенті проєкт закону про зміни до банківського законодавства щодо збанкрутілих та націоналізованих банків.

Об этом сообщает Преступная Россия

Відповідний законопроєкт зареєстрований у парламенті під новим номером — №3260.

Законопроєктом пропонується остаточно заборонити повернення націоналізованих банків колишнім власникам, заборонити повернення на ринок збанкрутілих банків, власники яких через суди домоглися скасування постанов Нацбанку про свою неплатоспроможність.

Ухвалення цього законопроєкту — одна з ключових вимог Міжнародного валютного фонду, через невиконання якої Україна досі не отримала нової кредитної програми на 5,5 мільярда доларів.

Напередодні стало відомо, що остаточний текст законопроєкту погодили в МВФ.

Окрім заборони на повернення націоналізованих банків, законопроєктом запроваджується можливість колишнім власникам отримати компенсацію від держави, однак лише у тому разі, якщо суд вирішить, що рішення про націоналізацію було неправомірним. Розмір компенсації має визначити аудиторська компанія.

hromadske.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/economy/1585065205-uryad-vnis-do-radi-zakonoproekt-pro-nepovernennya-privatbanku.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя