Глава МВФ про вплив коронавірусу на глобальну економіку: Ми не знаємо точно, що буде далі

REUTERS/Remo Casilli

Об этом сообщает Руспрес

Крісталіна Георгієва

REUTERS/Remo Casilli


Наразі рано прогнозувати конкретні наслідки коронавірусу для глобальної економіки.

Таку думку озвучила на Мюнхенській конференції з питань безпеки директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, повідомляє Укрінформ.

«Я почуваюся дуже некомфортно, коли хтось намагається спрогнозувати вплив коронавірусу (на глобальну економіку). Ми дійсно наразі не знаємо точно, що буде далі», — зауважила глава Фонду.

Вона підкреслила, що дехто порівнює наслідки коронавірусу COVID-19 з впливом вірусу SARS, що охопив здебільшого Китай і Гонконг у 2002−2003 роках.

«Але це далеко від епідемії SARS. Нинішній вірус — інший, Китай зараз інший, і світова економіка зараз дуже відрізняється від тієї, що ми пам’ятаємо на початку 2000-х років», — підкреслила глава МВФ.

У цьому контексті вона зауважила, що наразі Фонд ретельно спостерігає за ситуацією й збирає дані для аналізу.

Читайте також:
Іван Компан
Чи страшний коронавірус для української економіки

«З нашої точки зору, дуже важливо уважно стежити за тим, як розвиватимуться події впродовж наступних кількох тижнів, коли китайські фабрики відкриються знову, як цей вірус поширюватиметься всередині Китаю і за його межами», — зауважила директор-розпорядник Фонду.

Після цього, за її словами, можна провести докладний аналіз щодо наслідків вірусу для глобальної економіки.

«Потім ми можемо узгодити та скоординувати заходи на захист світової економіки від більш серйозного удару», — зауважила Георгієва.

Вона наголосила, що об’єднати міжнародні зусилля в цьому питанні дуже важливо.

Читайте також:
У ВООЗ оголосили про початок роботи спільної з Китаєм місії з дослідження коронавірусу

За останніми даними число підтверджених випадків зараження коронавірусом у Китаї досягло 63 851. В цілому від ускладнень, викликаних COVID-19, в країні померло 1380 осіб.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/koronavirus-mvf-pro-naslidki-virusu-dlya-globalnoji-ekonomiki-govoriti-rano-ostanni-novini-50070397.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя