Путін отримав похмуре попередження в день свого народження: Астролог сколихув Росію своїм прогнозом

Астролог Влад Росс стверджує, що главу Росії Володимира Путіна в кінці 2021 і в 2022 році очікують погані події. Про господаря Кремля можуть спливти ганебні таємниці, крім того, його життю загрожує небезпека.

Об этом сообщает trubadur.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відомий астролог Влад Росс в день народження російського президента Володимира Путіна склав його гороскоп, в якому побачив вказівки на явні загрози життю господареві Кремля. За словами експерта, кінець 2021 і весь 2022 рік будуть негативним періодом в долі глави РФ, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

Росс зазначив, що на світовій арені у Путіна буде успіх і в той же час він може загинути під час одного з перельотів. Астролог стверджує, що проти агресора визріє змова, яку можна успішно реалізувати тільки в авіакатастрофі. Для Путіна 2022 рік стане доленосним, саме в цей період його можуть фізично ліквідувати або він втече з Росії, зробивши пластичну операцію. Господаря Кремля також можуть отруїти.

Неприємності у президента Росії почнуться і на особистому фронті, наприклад, може спливти інформація про його позашлюбних синів. Також він може кинути жінку, з якою він живе, заради нової пасії.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/putin-otrymav-pokhmure-poperedzhennia-v-den-svoho-narodzhennia-astroloh-potrias-rosiiu-svoim-prohnozom-298370.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя