На Генасамблеї ООН розповіли історію моряка Андрія Ейдера, батьки якого мешкають на Прикарпатті (ВІДЕО) | Версії | новини та розслідування

На Генеральній Асамблеї ООН він представляв українську молодь, пишуть Версії. Об этом сообщает libok.in.ua со ссылкой на СМИ.

У своїй промові він розповів історію 19-річного Андрія Ейдера, який провів 286 днів у російському полоні після захоплення українських суден у Керченській протоці.

“Мій виступ на Генеральній Асамблеї ООН. 94 секунди, щоб нагадати світу про російську агресію та порушення прав людини в тимчасово окупованих Криму та частині Донбасу. Стільки ж часу Андрій Ейдер мав для розмови з матір’ю за всі 286 днів, які він провів у російському полоні.

Світ повинен знати й пам’ятати, що сталий розвиток неможливий без безпеки. Українська молодь продовжує боротися за свободу, гідність та наше майбутнє, тож я не міг обрати для свого виступу жодну іншу тему.

Державу-агресора настільки зачепив виступ, що вони взяли право відповіді, аби вкотре поширити свою пропаганду. Однак, на шостий рік агресії вже мало хто може їм вірити. Зокрема, завдяки надзвичайній роботі українських дипломатів”, – написав Роман Тимоцко .

Замість того, щоб присвячувати свої таланти розвитку України, Андрій Ейдер, як і багато інших молодих українців пожертвував своїми життєвими планами заради безпеки нашої держави.

“Історія Андрія, який, на щастя, нещодавно повернувся в Україну з полону, нагадує нам, що багато українців досі незаконно ув’язнені. А мільйони піддаються жахливим порушенням прав людини Росією в тимчасово окупованих українських територіях – Криму та частині Донбасу” – зазначив Роман у своєму виступі.

https://www.facebook.com/tymotsko/videos/2804110102954073/

Світлина від Романа Тимоцка.

“Півгодини розмови з Андрієм допомогли мені в пошуках власних сенсів. Мій виступ на Генеральній Асамблеї ООН – саме про Андрія та його історію. Світ повинен знати, з чим стикається молодь в Україні”, – написав Роман Тимоцко.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/na-genasambleyi-oon-rozpovili-istoriyu-moryaka-andriya-eydera-batki-yakogo-meshkayut-na-prikarpatti-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя