Реформи "молодої недореспубліки": У "ЛНР" вирізають на металобрухт сотні залізничних вагонів, - ЗМІ

​За вказівкою фейкового «Міністерства інфраструктури і транспорту ЛНР», починаючи з 5 липня проводиться комплекс заходів щодо передачі в розпорядження «Луганської залізниці» 209 залізничних вагонів для їх термінової утилізації (порізки на металобрухт).

Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами працівників Луганської залізниці, стало відомо, що на зазначені вагони є документи про визнання їх такими, які відповідають технічним умовам і придатні для подальшої експлуатації. А для керівництва підготовлені документи зі зворотною інформацією, ніби вагони вже давно потрібно списувати, передають Патріоти України з посиланням на видання Трибун.

Так що виходить, що робочу техніку поріжуть на металобрухт. Виникає питання — навіщо? А відповідь лише одна — продадуть вагони за адекватною ціною, як робочі, а документально проведуть як продаж металобрухту, різницю покладуть собі в кишеню.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/reformy-molodoi-nedorespubliky-v-lnr-vyrizaiut-na-metalobrukht-sotni-zaliznychnykh-vahoniv--zmi-286285.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя